Naprawa LPG


Naprawa LPGNowoczesne instalacje gazowe, które montują się w samochodach, jest złożony system z własnym sterownikiem, mnóstwą elektronicznych czujnoków i zaworów sterujących. W trakcie eksploatacji pojawiają się usterki różnego rodzaju, w wyniku czego instalacja gazowa na samochodzie zaczyna działać nie jakośćiowo: samochód gaśnie, znika moc, zwiększa się zużycie paliwa. Wszystkie wyżej wymienione aspekty integralną część życia każdego kierowcy.
Głównym zadaniem naszego serwisu jest wysokiej jakości montaż, serwis i naprawa instalacji gazowych. Dla tego została stworzona wysokiej jakości baza remontowo-materialna.

Posiadamy szeroką gamę sprzętu do diagnostyki silników benzynowych układów wtryskowych na poziomie ASO do samochodów Toyota, Renault, Ford, Peugeot, Citroen, Mazda, Ford, BMW itp, co pozwala w ramach jednej dyagnostyki zrobić pełną kompleksowa obsługe system LPG i  wtrysku paliwa samochodu. Już nie musimy słyszeć : “zajmujemy się instalacją i naprawą instalacji gazowej, a jak Masz problem z zapłonem – rozwiąż go i wtedy przyjezdzaj naprawiać insalace LPG“. Również, po montażu instalacji gazowej Możemy dokonać ustawieńia sterownika benzynowego, do wyższej jakości pracy silnika na gazowym paliwie (adaptacja kątów zapłonu mieszanki paliwowo-powietrznej, konfiguracja działania sondy-lambda), co pozwoli uzyskać moc silnika nie mniej niż na benzynie! Bardzo często nasi klienci podkreślają, że po adaptacji ecu benzynowym z wtryskiem samochód jedzie bardziej rozbrykany, pojawia się większa moc  z niskich obrotów, a to pozwala rzadziej zmiany biegów w samochodach z manualną skrzynią biegów i znacznie zwiększa poziom komfortu. Zauważa się również zmniejszenie zużycia paliwa o 5-10%.

Ale główną zaletą adaptacji sterownika benzynowego do pracy na gazopowietrznej mieszanki polega na tym, że pozwala zmniejszyć obciążenie cieplne na głowicę, wylotowe zaworu i tłok, dziękicałkowitemu spalaniu paliwa . A to jest bardzo ważne, bo przy nie prawidłowej adaptacjiinstalacji LPG temperatura spalania mieszaniny gazowej może być kilka razy wyższa!
Podsumowując- nasz serwis oferuje pełny zakres usług w zakresie instalacji, adaptacji, konfiguracji i serwisieinstalaci gazowych popularnych marek. A także naprawa i serwis układów paliwa silników benzynowych począwszy od diagnozy komputerowej z naprawą elektroniki do czyszczenia wtryskiwaczy benzynowych.

Główne rodzaje prac:

  • diagnostyka komputerowa (gaz i benzyna)
  • naprawa i regulacja wtrysku gazowego
  • naprawa i regulacja wtrysku benzyny
  • serwis instalacji gazowej
  • regulacja reduktora gazowego, kalibracja wtryskiwaczy

Naprawa LPG w naszej firmie prowadzona jest przez wykwalifikowanych ekspertów wysokiego szczebla.