Na temat firmy BRC


BRC GAZMarka BRC Gas Equipment należy do włoskiej firmy M. T. M. S. r.l., która jest uznanym światowym liderem w projektowaniu i produkcji instalacji gazowych do samochodów. Swoją historię rozpoczęła w 1977 roku i bardzo szybko zajęła czołowe miejsce. W pierwszym etapie było produkowaniemulti zaworów, a następnie asortyment stale się rozwijać. W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku było wyprodukowano szeroki asortyment akcesoriów dla instalacji gazowych. Wykorzystanie innowacyjnych technologii pozwoliło w 1991 roku rozpocząć masowe sprzedaży e-systemu zarządzania. I przez pięć lat pojawiła się własny system wtrysku lpg Sequent.
System regulowanego sekwencyjnego wtrysku Sequent jest najbardziej złożonej nowoczesnej rozwój, innowacyjne rozwiązania, którym ułatwiają montaż i konfigurację wszystkich elementów, co pozwala uzyskać najwyższą jakość pracy silnika. Teraz mamy możliwość przerabiać samochody na gaz (propan), jak i na gaz płynny (metan). BRC produkuje pełną gamę, które są ustawione na różne typy pojazdów, począwszy od prostych benzynowych, a kończąc na ekskluzywnych najnowszych autach kategorii Euro VI.
Podstawą udanej działalności firmy stał się wybory strategiczne kierunki działalności: firma zajmuje się projektowaniem i produkcją wszystkich elementów, które są niezbędne do przerabiania samochodów na benzynę. Ciągłe doskonalenie produktów, rozwój technologii, poszukiwanie nowych pomysłów technicznych pozwoliły zdobyć światowe uznanie i prestiż marki BRC.
BRC Gas Equipment ma potężną sieć dealerską z ponad 260 przedstawicieli, którzy aktywnie działają prawie we wszystkich krajach świata.