BRC Sequent Plug&Drive


BRC SEQUENT PLUG&DRIVEBRC Sequent Plug&Drive – jest najnowszym i najbardziej zaawansowanym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu, przeznaczonym do samochodów z wielopunktowym sekwencyjnym wtryskiem paliwa. Została ona stworzona na podstawie znanego i zaufanego Sequent 24.
Zawiera następujące składniki:

  • reduktor Genius MB
  • wtryskiwacze BRC c łatą
  • przełącznik ” Push-Push

Na szczególną uwagę zasługuje gazowy sterownik BRC Plug&Drive, charakteryzujący się bardzo dobrą kompatybilnością z benzynowym ECU i pozwalający odczytać z mapy benzynowej kilka ważnych parametrów, takich jak waga i przepływ powietrza, temperaturę powietrza, temperaturę płynu chłodzącego, obroty silnika, krótkoterminowe i długoterminowe współczynniki dostosowania karty do mieszanki paliwowej.
Sequent Plug&Drive posiada takie funkcje: praca na zimnym silniku, rozgrzewanie, praca przy pełnym obciążeniu. Nowością systemu jest możliwość awaryjnego odpalania na gazie.
Sequent Plug&Drive, dzięki wysokiej integracji, ustawia się raz na zakładach różnych światowych marek, takich jak: СITROEN, CHEVROLET, PEUGEOT, itp.
Połączenie benzynowej układu paliwowego i układu sterowania wtryskiem gazu, daje pełną kontrolę nad emisją zanieczyszczeń, poprzez utrzymanie optymalnych warunków pracy katalizatora. Sequent BRC Plug&Drive spełnia normy emisji spalin EURO VI.

Sequent Plug&Drive jest zainstalowany na atmosferyczne i turbo silniki benzynowe z 3, 4, 5, 6 i 8 cylindrów i systemem sekwencyjnego wielopunktowego wtrysku paliwa. System spełnia normy emisji spalin ЕURO IV i może pracować z magistralą danych samochodu EOBD.